Szanowni Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele,

zgodnie z uchwałą nr 3/2021 Prezydium naszego Regionu Karpackiego, na podstawie § 15a ust. 8 Statutu International Police Association Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska oraz § 66 Regulaminu działania Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, serdecznie zapraszam na Walne Zebranie Członków Regionu IPA Karpackiego, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2021 roku w m. Łącko (karczma u Klagów) o godz. 17:00.

Celem zebrania jest między innymi wybór Przewodniczącego Prezydium Regionu i Członków Prezydium Regionu jak również Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i jej członków, na kolejną kadencję. W załączeniu przesyłam program zebrania.

Nasze zebranie jest nie tylko bardzo ważne z powodu wyborów ale również z powodu zbliżającego się jubileuszu 10-lecia powstania naszego Regionu, który to obchodzić będziemy w czerwcu 2022 roku.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w zebraniu do dnia 28.10.2021 (email, telefon, sms, czy Signal; proszę podać również ilość osób towarzyszących). Po obradach odbędzie się spotkanie integracyjne, dlatego istotna jest liczba osób aby przygotować odpowiednią ilość posiłków. W przypadku zgłoszenia się takiej ilości osób, która uniemożliwi wybór nowych władz Regionu i Komisji Rewizyjnej, kadencja organów zostanie przedłużona zgodnie z dotychczasowymi przepisami „covidowymi” a spotkanie integracyjne odbędzie się niezależnie od ilości osób. Serdecznie zachęcam do czynnego udziału w życiu Naszego Regionu, co jest również obowiązkiem każdego z nas. Mam nadzieję że z naszej łącznej ilości 95 członków przybędzie chociaż połowa 😉 Szczególnie proszę o pomysły i pomoc w organizacji  nadchodzącego Jubileuszu 10-lecia. Zapraszam również z osobami towarzyszącymi. Koszt spotkania integracyjnego: dla członków Regionu – 0zł, dla osób towarzyszących – 50 zł/osobę (cena obejmuje danie obiadowe, napoje, kawa, herbata, ew. zimna płyta, kwaśnica; napoje inne we własnym zakresie).

Serdecznie zapraszam!

SERVO PER AMIKECO!!!

Zbigniew Tomaszek – Przewodniczący Regionu

Program zebrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *